Wednesday Feb 15, 2023

[S04E08] Agata Mažeikienė: vaikų ugdymas – ir mokslas, ir menas

Kviečiu klausyti pokalbio su Agata Mažeikiene, keturių vaikų mama ir „Šeimų darželio“ vadove. Jau visai netrukus darželis ne tik pakeis pavadinimą, bet ir nuo rugsėjo išaugs į pradinę mokyklą ir į klases kvies pirmokėlius. „Šeimų darželis“ taps AGORA darželiu ir mokykla.

Kodėl pasirinko būtent tokį pavadinimą, ką jis reiškia, kokios esminės šio darželio ir mokyklos vertybės, kodėl darželis tokį didelį dėmesį skiria charakterio ugdymui, bendradarbiavimui su šeimomis ir kokios esminės taisyklės jos kasdienybėje padeda viską suspėti kalbamės su Agata Mažeikiene.

Prieš tapdama mama sėkmingai dirbusi teisės srityje, gimus vaikams pradėjo drąsiau savęs klausti, ką norėtų veikti, kokius savo talentus ir sugebėjimus realizuoti.

Atsidūrusi tinkamoje vietoje ir tinkamu metu, tarptautinėje šeimų stovykloje išgirdusi įkvepiančių istorijų apie įvairiose pasaulio šalyse šeimų steigiamus darželius ir mokyklas, Agata nusprendė pabandyti su bendruomene įkurti tokį darželį Vilniuje. Tai – „Šeimų darželis“, į kurį Agata praėjusį rudenį mus pakvietė su savais rytmečiais ir iki šiol darželio duris atidaro visoms mūsų ir ne tik mūsų veikloms.

Be to, kad Agata vadovauja darželiui, turi keturis vaikus, ji yra baigusi Edukologijos ir šeimos studijų programą Katalonijos universitete, o šiuo metu yra ketvirto kurso psichologijos bakalauro studentė. Taigi taip, žinoma, kad klausiau jos, kokios taisyklės kasdienybėje jai padeda visas šias pareigas atlikti.

Šis pokalbis – padėka už atvertas duris, daugystę ir pasitikėjimą „Kalba mamos“ bendruomene, o taip pat ir nuoširdus noras pakalbinti moterį, mamą, kuriai tikrai labai rūpi prisidėti prie laimingų, išmintingų, dorų žmonių ugdymo Lietuvai ir pasauliui.

„Kalba mamos“ gyvuoja rėmėjų dėka. Šiandien noriu ištarti ačiū šio pokalbio rėmėjams „Hiatus“, kurie siūlo didžiulį kokybiškos, patogios ir funkcionalios aprangos bei avalynės asortimentą.

Džemperis, kelnės, kombinezonas, kepurė, pirštinės, batukai – visi tėvai žinom kiek visko reikia rengiant mažuosius į lauką šaltojo sezono metu, ir kaip kartais lengva pasimesti pasiūlos džiunglėse. Kaip išsirinkti kokybiškus drabužius ir batus, su kuriais vaikais ir ne perkaistų, negrįžtų namo sušalęs ir šlapiomis kojomis? Kaip tinkamai parinkti aprangą vaikams artėjant šiltesniems orams? „Hiatus“ profesionaliai patars, kokią aprangą ir avalynę pasirinkti bet kokioms oro sąlygoms ir bet kuriai aktyvaus ar pasyvaus laisvalaikio veiklai su vaikais. Sekite „Hiatus“ socialiniuose tinkluose, kur pirmieji sužinosite apie puikias nuolaidas. Ačiū „Hiatus“ už paramą mūsų veiklai.

O dabar – kviečiu klausyti pokalbio su „Šeimų darželio“ vadove, keturių vaikų mama Agata Mažeikiene. Daugiau pokalbių klausyti galite tapę mūsų rėmėjais Contribee, taip pat jungtis prie rytmečių Vilniuje ir mamų pirties seansų miesto pirtyje „Ivanas muša Gongą“.

Comments (0)

To leave or reply to comments, please download free Podbean or

No Comments

Visos teisės saugumos. Perpublikuoti informaciją be kūrėjų sutikimo griežtai draudžiama.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20230822