Monday Jan 31, 2022

[S03E06] Adomas Bužinskas. Gimus dukrai supratau, kad visą gyvenimą liksiu skolingas žmonai

Sekasi geriau, nei gėles auginti. Tiek ilgai nė vienos gėlės neturėjau, o Ūlai jau 4 mėnesiai.“ 

Tęsiu pažadą kviesti tėčius dažniau. Šįkart kalbame su Adomu, kuris į tėvystės frontą įžengė prieš keturis mėnesius. Nors paprašytas kažką patarti ar palinkėti tėčiams kuklinosi dėl savo trumpos patirties, visgi būtent pati pradžia, man atrodo, yra pati tirščiausia ir intensyviausia šios kelionės dalis. Būtent pradžioje dar sunku susigaudyti, kaip viskas pasikeitė ir kokios košės čia prisivirėm :)

Pokalbis, nors ir linksmas, su daug juoko ir krizenimo, mano ausims leido išgirsti daug apie tai, ką mąstė, dėl ko nerimavo, ką patyrė Adomas, laukdamas dukrytės. Jis dalinosi apie pasikeitusį požiūrį į moteris ir verkiančius vaikus, po gimdymo norą skambinti mamai ir už viską atsiprašyti, o visoms, gatvėje sutiktoms mamoms, duoti „penkis“.

O tikriausiai vienas gražiausių pastebėjimų man buvo apie tai, jog meilė vaikui, jo nuomone, auga pirmiausia per meilę mamai ir ne kartą paminėjo, kad savo svarbiausiu darbu pačioje pradžioje jis laikė būtent rūpestį žmona.

Aš jau visą nėštumą jaučiausi skolingas. O po gimdymo supratau, kad visą gyvenimą tos skolos neatiduosiu.

Pokalbis įrašytas Vilniaus universiteto radijo stotyje START FM.

Pokalbį remia „Nėštumo kalendorius“ - nemokamas informacinis leidinys, jau keturiolika metų lydintis Lietuvos šeimas ypatingu moters nėštumo laikotarpiu ir pirmaisiais kūdikio metais. „Nėštumo kalendorius“ ir „Kūdikio dienoraštis“ yra nemokami leidiniai, bet jei negavote jų pas savo ginekologę ar akušerę, užsisakyti galite www.nestumokalendorius.lt

Tinklalaidę remti galite PATREON arba CONTRIBEE. Ten rėmėjai klauso dvigubai daugiau pokalbių.

Gero klausymo!

Linkėjimai,
Marija

Comments (0)

To leave or reply to comments, please download free Podbean or

No Comments

Visos teisės saugumos. Perpublikuoti informaciją be kūrėjų sutikimo griežtai draudžiama.

Podcast Powered By Podbean

Version: 20230822